Xsignal ایکسیگنال ; بررسی و تحلیل بازار سرمایه

تحلیل تکنیکال رمز ارز بیت کوین BTCUSD

ارز دیجیتال بیت کوین پس از یک حرکت افزایشی چشمگیر تا قیمت ۴۸۱۴۲ دلار در هفته های اخیر , یک نزول قیمت را در روز گذشته داشته است و اکنون با قیمت جاری ۴۵۰۱۰ دلار به نظر می رسد در انتهای روند صعودی برای به اتمام رساندن موج ۳ از ۳ اصلی قرار گرفته است .

البته می توان انتظار یک ریز حرکت صعودی دیگر تا قیمت های نزدیک به ۵۵۰۰۰ دلار هم تراز با فیبو بازتابی ۴.۲۳۶ موج ۱ از ۳ اصلی را از این ارز دیجیتال داشت . اما از آنجا که از ریسک به ریوارد مناسبی برخودار نیست باید در معاملات آینده احتیاط لازم را به خرج داد .

اما همانطور که در ابتدا عنوان شد بیت کوین احتمالا آخرین گام های صعودی بلند مدت خود را برداشته و یا در روزهای آینده ریزگام های صعودی تا نزدیک به قیمت ۵۵۰۰۰ دلار خواهد داشت . بنابراین روند میان مدت بیت کوین اصلاح تا قیمت ۲۷۰۰۰-۲۹۰۰۰ دلار فیبو بازگشتی داخلی موج ۳ از ۳ اصلی را احتمالا هدف خواهد گرفت . اگر از این حمایت نشانه هایی از بازگشت روند دیده شود آنگاه احتمالا در بلند مدت تا قیمت ۷۹۰۰۰ دلار هم رشد خواهد کرد و در غیر اینصورت و در صورتیکه پایین تر از این قیمت ها تثبیت شود حمایت بعدی قیمت ۲۰۰۰۰ دلار خواهد بود .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • خواهشمندیم دیدگاه خود را با حروف فارسی ارسال نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال , دیدگاه سایر کاربران را مطالعه نمایید.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • از اینکه درباره مطلب صفحه دیدگاه خود را می نویسید , سپاسگزاریم.
دیدگاه‌ها