Xsignal ایکسیگنال ; آموزش بورس,آموزش تحلیل تکنیکال,آموزش تابلوخوانی بورس,آموزش امواج الیوت

تحلیل تکنیکال رمز ارز بیت کوین BTCUSD

ارز دیجیتال بیت کوین پس از یک حرکت افزایشی چشمگیر تا قیمت ۴۸۱۴۲ دلار در هفته های اخیر , یک نزول قیمت را در روز گذشته داشته است و اکنون با قیمت جاری ۴۵۰۱۰ دلار به نظر می رسد در انتهای روند صعودی برای به اتمام رساندن موج ۳ از ۳ اصلی قرار گرفته است .

البته می توان انتظار یک ریز حرکت صعودی دیگر تا قیمت های نزدیک به ۵۵۰۰۰ دلار هم تراز با فیبو بازتابی ۴.۲۳۶ موج ۱ از ۳ اصلی را از این ارز دیجیتال داشت . اما از آنجا که از ریسک به ریوارد مناسبی برخودار نیست باید در معاملات آینده احتیاط لازم را به خرج داد .

اما همانطور که در ابتدا عنوان شد بیت کوین احتمالا آخرین گام های صعودی بلند مدت خود را برداشته و یا در روزهای آینده ریزگام های صعودی تا نزدیک به قیمت ۵۵۰۰۰ دلار خواهد داشت . بنابراین روند میان مدت بیت کوین اصلاح تا قیمت ۲۷۰۰۰-۲۹۰۰۰ دلار فیبو بازگشتی داخلی موج ۳ از ۳ اصلی را احتمالا هدف خواهد گرفت . اگر از این حمایت نشانه هایی از بازگشت روند دیده شود آنگاه احتمالا در بلند مدت تا قیمت ۷۹۰۰۰ دلار هم رشد خواهد کرد و در غیر اینصورت و در صورتیکه پایین تر از این قیمت ها تثبیت شود حمایت بعدی قیمت ۲۰۰۰۰ دلار خواهد بود .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • خواهشمندیم دیدگاه خود را با حروف فارسی ارسال نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال , دیدگاه سایر کاربران را مطالعه نمایید.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • از اینکه درباره مطلب صفحه دیدگاه خود را می نویسید , سپاسگزاریم.
دیدگاه‌ها