Xsignal ایکسیگنال ; آموزش بورس,آموزش تحلیل تکنیکال,آموزش تابلوخوانی بورس,آموزش امواج الیوت

تحلیل تکنیکال سهام شرکت تولید و صادرات ریشمک (نماد ریشمک)

سهام شرکت تولید و صادرات ریشمک با نماد ریشمک و با قیمت جاری ۳۸۶۵۹ ریال احتمالا در ریزموج B از موج B از موج C است که این ریزموج اصلاحی می تواند در قیمت های ۳۵۲۰ تا ۳۷۳۰ تومان همتراز با فیبو بازگشتی داخلی ۰.۶۱۸ – ۰.۷۸۶ ریزموج A از B از C به پایان برسد .

بنابراین و باتوجه به نمودار تکنیکال و با در نظر گرفتن این نکته که احتمالا روند بلندمدت ریشمک نزولی خواهد بود حمایت های مهم ریشمک محدوده ۳۵۲۰ تا ۳۷۳۰ تومانی برای یک حرکت صعودی موج B تا قیمت ۵۷۰۰ تومان  و احتمال ضعیف تر قیمت های بالاتر نزدیک به ۶۳۴۰ تومان است .

البته اگر نمودار قیمت موفق به عبور از سقف ۷۱۶۶ تومانی شود آنگاه می توان انتظار قیمت های بسیار بالاتری را از ریشمک داشت و آنگاه این فرضیه که روند بلندمدت ریشمک نزولی است با شرایطی رد خواهد شد .

پس از مشاهده علایمی از تغییر روند و حمایت در بازه قیمتی حمایتی ۳۵۲۰ تا ۳۷۳۰ تومان , موج صعودی C از B از C می تواند تا قیمت های حدود ۵۷۰۰ تومان در فیبو بازگشتی داخلی ۰.۶۱۸ موج A پیشروی کند .

در صورتی که روند نزولی ریشمک ادامه پیدا کرده و در قیمت های ۳۵۲۰ تا ۳۷۳۰ تومان که محدوده حمایتی سهم است تغییر روند رخ نداده و نمودار , قیمت های پایین تری را لمس کند تا زمانی که سهام بالای قیمت ۳۲۸۳۹ ریال معامله می گردد هنوز می توان به لمس تارگت ۵۷۰۰ تومانی امیدوار بود .

با لمس قیمت ۳۲۸۳۸ ریال و پایین تر , روند قیمتی ریشمک علاوه بر روند بلند مدتی , در کوتاه مدت و میان مدت هم نزولی و یا با نگاهی خوش بینانه روند خنثی خواهد شد .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*