Xsignal ایکسیگنال ; بررسی و تحلیل بازار سرمایه

تحلیل تکنیکال سهام شرکت سیمان شاهرود (نماد سرود)

نمودار سهام شرکت سیمان شاهرود با نماد سرود و با قیمت جاری ۲۰۵۲۰ ریال از آنجا که در حال ایجاد سقف هایی که هر سقف بالاتر از سقف قبل و کف هایی هر کف بالاتر از کف قبل است , به نظر می رسد در روندی صعودی قرار گرفته است .

موج های اصلی ۳ موج A , B , C در نظر گرفته شده و برچسب گذاری شده اند این انتخاب به این دلیل است که شیب رو به بالای هیچ کدام از امواج A و B به اندازه ای تند و حرکت قیمت سریع نیست که بتوان این امواج را امواج انگیزشی ۱  و ۲ و یا ۳ برچسب گذاری کرد .

با این تصور نمودار قیمت اکنون در ریزموج های ۳ از موج C اصلی است که انتظار می رود این موج در کوتاه مدت تا قیمت ۳۰۴۰ تومان در تراز فیبو بازتابی ۱.۶۱۸ ریزموج ۱ از C پیش روی نموده و پس از اصلاحی کوتاه برای تشکیل موج ۴ از C سپس تا حدود قیمت ۳۴۸۷ تومان هم تراز با فیبو بازگشتی خارجی ۱.۲۷۲ موج B به پیش روی ادامه داده و موج C حدود این قیمت به پایان برسد .

چنانچه نمودار سهم قیمت ۱۹۱۶۹ ریال را لمس نماید آنگاه خط روند صعودی کوتاه مدت رو به پایین شکسته شده و نمودار قیمت پایین ماینگین متحرک قرار گرفته است . بنابراین لمس ۱۹۱۶۹ ریال را می توان بعنوان حد زیان کوتاه مدت در نظر گرفت اما تا زمانیکه سرود بالای قیمت ۱۵۹۹۹ ریال معامله می شود می توان امیدوار بود اهداف قیمتی محقق گردد . بنابراین لمس قیمت ۱۵۹۹۹ ریال می تواند حد زیان بلند مدت سرود قرار گرفته شود .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • خواهشمندیم دیدگاه خود را با حروف فارسی ارسال نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال , دیدگاه سایر کاربران را مطالعه نمایید.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • از اینکه درباره مطلب صفحه دیدگاه خود را می نویسید , سپاسگزاریم.
دیدگاه‌ها