Xsignal ایکسیگنال ; آموزش بورس,آموزش تحلیل تکنیکال,آموزش تابلوخوانی بورس,آموزش امواج الیوت

تحلیل تکنیکال سهام شرکت سیمان شاهرود (نماد سرود)

سهام شرکت سیمان شاهرود با نماد سرود و با قیمت جاری ۱۷۵۷۰ ریال به نظر در ریزموج ۴ از ۳ از ۳ از ۳ اصلی است که این ریزموج در هفته اخیر در حمایت فیبو ریتریسمنت ۵۰% ریزموج ۳ یک کف حمایتی در قیمت ۱۶۸۲ تومان تشکیل داده است و انتظار می رود نزول این سهم در نزدیک به محدوده قیمت کنونی ۱۷۰۰ تومان به پایان برسد .

با توجه به اینکه در ماه های اخیر موفق شده است از سقف کانال دوبل فیبو اکتنشن ۲۰۰ ٪ کانال بلندمدت عبور کند نزول و اصلاح اخیر می تواند یک پولبک به سقف شکسته شده کانال دوبل هم باشد.

از اهداف قیمتی سرود پس از تغییر روند می توان قیمت ۳۱۶۰ تومان تا ۳۴۵۰ تومان برای تشکیل ریزموج ۵ از ۳ از ۳ از ۳ در نظر گرفت که همتراز با فیبو ۲.۶۱۸ ریزموج ۱ و نیز هم تراز با فیبو بازتابی ۰.۶۱۸ مجموع ریزامواج ۱ و ۳ است . البته باید به حجم معاملات هم توجه داشت که حجم معاملات هنگام نزدیک شدن به سقف ۲۹۵۷۰ ریال افزایشی باشد در غیر اینصورت احتمال ناکامی در عبور از این سقف وجود دارد . کوتاه مدت هم می توان قیمت ۲۴۵۰ تومان را در فیبو اکستنشن ۰.۶۱۸ موج صعودی قبلی هدف گذاری کرد .

اگر سرود به اصلاح و نزول ادامه دهد و زیر قیمت ۱۶۸۲۰ ریال قرار بگیرد و کف حمایتی اخیر را از دست دهد یک حمایت هم در قیمت ۱۴۰۰ تومان دارد که می تواند در آن نقطه حمایت صورت گیرد و اگر زیر قیمت ۱۳۵۰ تومان تثبیت شود حمایت بعدی قیمت ۹۲۰ تومان خواهد بود و در اینصورت احتمال این است که آغازحرکت نزولی بعد از آخرین سقف بلند ساخته شده در قیمت ۲۹۵۷۰ ریال شروع روند نزولی بلند مدت سرود بوده است .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها