Xsignal ایکسیگنال ; بررسی و تحلیل بازار سرمایه

تحلیل تکنیکال سهام شرکت صنایع ریخته گری ایران (نماد خریخت)

سهام شرکت صنایع ریخته گری ایران با نماد خریخت و با قیمت جاری ۴۷۳۰ ریال احتمالا در ابتدای شروع موج صعودی ۵ از ۳ از ۳ اصلی است . اگر موفق شود از سقف کوتاه مدتی ساخته شده در هفته های اخیر در قیمت ۵۲۶۰ ریالی با حجم بالاتر از حجم سقف معادل با ۹۰ میلیون برگ سهام معامله شده , عبور کند آنگاه اهداف احتمالی خریخت در میان مدت و بلند مدت برای اتمام موج ۵ از ۳ از ۳ اصلی قیمت های حدودی ۱۱۹۷۰ ریال همتراز با فیبو اکستنشن ۱.۲۷۲ موج ۴ از ۳ از ۳ اصلی و نیز احتمال ضعیف تر حدود قیمت ۱۴۱۰۰ ریال هم تراز با فیبو اکستنشن ۱.۶۱۸ موج ۴ از ۳ از ۳ اصلی است .

 پس از عبور پر قدرت از سقف ۵۲۶۰ ریالی انتظار رشد تا قیمت های هدف قیمت های ۱۱۹۷۰ و احتمالا ۱۴۱۰۰ ریال از روند قیمتی سهام می رود .

حد زیان تثبیت پایانی زیر قیمت ۳۲۰۰ ریال است . اما با توجه به قیمت کنونی که ۴۷۳۰ ریال ست چنین حد زیان با فاصله بسیار زیاد از قیمت کنونی ۴۷۳۰ ریالی مطمعنا غیر عقلانی است . به همین دلیل می توان حد زیان را پایین پیوت تشکیل شده در هفته اخیر یعنی پایین پیوت ۳۸۶۰ ریالی در نظر گرفت .

همچنین اگر قیمت از ۳۲۰۰ ریال فاصله گرفته و پایین تر قرار گیرد حمایت معتبر بعدی حدود قیمت ۲۰۵۰ ریال محدوده سقف موج ۱ از ۳ از ۳ اصلی است .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • خواهشمندیم دیدگاه خود را با حروف فارسی ارسال نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال , دیدگاه سایر کاربران را مطالعه نمایید.
  • لطفا از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • از اینکه درباره مطلب صفحه دیدگاه خود را می نویسید , سپاسگزاریم.
دیدگاه‌ها