Xsignal ایکسیگنال ; بررسی و تحلیل بازار سرمایه

دانلود نرم افزار موتیو ویو MotiveWave , نرم افزار تحلیل تکنیکال

نرم افزار موتیو ویو یکی از محبوب ترین نرم افزارها نزد تحلیلگران بویژه تحلیلگران طرفدار سبک تحلیلی آقای گلن نیلی است . دلیل آن هم مشخص است . این نرم افزار دارای سیستم آنالیز خودکار نمودار قیمتی سهم ها است و قادر است نمودار تکنیکال سهام شرکت ها و یا هر نمودار تکنیکال دیگری مربوط به همه بازار های مالی را با یک کلیک موج شماری کند . فارغ از اینکه این موج شماری بدون توجه به سایر عوامل تاثیر گذار در بازار مالی مذکور تا چه اندازه می تواند درست باشد , همین ویژگی این نرم افزار را به نرم افزاری محبوب بدل کرده است .

لینک دانلود نرم افزار موتیو ویو در این صفحه قرار داده شده است و شما می توانید این نرم افزار را از لینک زیر دانلود نمایید :

دانلود نرم افزار موتیو ویو MWave 4.2.17

راهنمای نصب نرم افزار موتیو ویو motivewave :

نکته مهم : قبل از نصب نرم افزار موتیو ویو می باید حتما نرم افزار جاوا را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید . می توانید نرم افزار جاوا را از اینجا دانلود نمایید .

۱- پس از دانلود فایل نرم افزار آن را از حالت فشرده خارج کنید . پس از این مرحله یک فایل نصبی و یک پوشه Crack در اختیار شما قرار دارد .

۲ – بر روی فایل نصبی کلیک راست کرده و Run As Administrator را کلیک کنید و در پنجره باز شده عبارت Yes را کلیک نمایید . و قوانین را پذیرفته و ادامه دهید .

۳ – پس از کامل شدن فرآیند نصب , اگر نرم افزار باز شده آن را بسته و فایل های پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار درون فایل Lib کپی کنید . (راهنمایی : پس از نصب , بر روی آیکن نرم افزار کلیک راست کنید و عبارت Open File Location را کلیک کنید تا محل نصب نرم افزار باز شود و محتویات پوشه Crack را در فایل Lib کپی کنید)

۴ – سپس نرم افزار را با کلیک روی آیکن نرم افزار باز کنید . برای استفاده از نرم افزار نیاز به کد فعال سازی دارید . از آنجا که نرم افزار را کرک کردیم می توانید عبارت :

۱۱۱۱-۱۱۱۱-۱۱۱۱-۱۱۱۱-۱۱۱۱-۱۱۱۱

را بعنوان کد فعال سازی وارد نمایید . نصب و کرک نرم افزار به پایان رسیده است .

۵ – سپس برای استفاده از نرم افزار باید برای خود یک محیط کاری بسازید بنابراین وارد صفحه ورک اسپیس (WorkSpace) می شوید و باید یک نام برای محیط کاری خود وارد نمایید . بهترین نام زمینه فعالیتی است که قصد انجام آن را دارید . می توانید نام MyExchange و یا نام MyMarket و یا هر نام دیگری انتخاب نمایید و سپس کلید Next را کلیک کنید .

۶ – در پنجره بعدی No Thanks را کلیک کنید و در پنجره ای که مجددا باز می شود دوباره کلید No Thanks را کلیک کنید . سپس باید جستجوگر ارایه دهنده سرویس ایمیل که در آن دارای حساب کاربری هستید را انتخاب کنید که بهترین آن ها Google/Yahoo است که با کلیک بر روی لیست دراپ داون این دو سرویس را انتخاب نمایید و کلید Ok را کلیک کنید .

۷- مراحل نصب نرم افزار به پایان رسیده و می توانید روی کلید Finish کلیک کنید .

موفق باشید .//

برای دانلود سایر نرم افزار های کاربردی تحلیل تکنیکال بورس و بازار سرمایه می توانید نرم افزار مورد نظر خود را از نوار منو بالا دریافت نمایید .

ایکسیگنال

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها