Xsignal ایکسیگنال ; آموزش بورس,آموزش تحلیل تکنیکال,آموزش تابلوخوانی بورس,آموزش امواج الیوت

درباره ما

وب سایت خبری تحلیلی ایکسیگنال جهت انتشار اخبار و بررسی و تحلیل روند معاملات سهام شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس , فرابورس , بازار پایه فرابورس و همچنین تحلیل سایر بازارهای مالی نظیر انرژی و ارز و فلزات گرانبها راه اندازی گریده است .

در عصری زندگی می کنیم که اغلب مردم کشور بعنوان عضوی از جامعه برای حفظ سرمایه و کسب سود , ترجیح میدهند درصدی از نقدینگی خود را در بازارهای مالی نظیر بورس سرمایه گذاری کنند . این نحوه سرمایه گذاری یکی از ارزشمندترین نوع سرمایه گذاری ها در هر جامعه ای محسوب میشود چرا که سرمایه های جذب شده از این طریق بویژه در هنگام عرضه اولیه سهام شرکت ها و یا افزایش سرمایه مرتبط با آورده نقدی سهامداران ,  مستقیما به صنعت تزریق شده و موجب رشد و توسعه شرکت ها و صنایع و در نتیجه افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری خواهد شد .

اما چنانچه این سرمایه ها به مسیر درست در انتخاب بازار مناسب و یا سهم مناسب و یا انتخاب صندوق های سرمایه گذاری مناسب هدایت نگردد نه تنها سودی از این سرمایه گذاری نصیب سرمایه گذاران نخواهد شد بلکه با ضرر و زیان همراه خواهد بود .

در کنار این سرمایه گذاری ارزشمند در بازار سرمایه و بورس , بازارهای مالی دیگری برای سرمایه گذاری وجود دارند که ایکسیگنال تلاش خواهد کرد نگاهی به این بازارهای مالی و نظرات و تحلیل های تحلیلگران بنام این بازارها داشته باشد .

 

زمینه فعالیت و اهداف :

ایکسیگنال در سه شاخه انتشار اخبار و تحلیل بازارهای مالی از جمله بازار سرمایه و آموزش تحلیل این بازار ها فعالیت خواهد کرد.

در ایکسیگنال سعی خواهد شد اهم اخبار روز بازارهای مالی و سرمایه در وب سایت قرار گیرد که این خود در مسیر سرمایه گذاری مناسب بسیار راهگشا خواهد بود .

هدف اولیه برای ایکسیگنال تلاش برای انتشار مهمترین خبرهای بازارهای مالی و نیز تحلیل صحیح سهام شرکت ها و سایر بازارهای مالی است که پیرو این هدف , بدست آوردن هدف نهایی که رضایت کاربران است برای ایکسیگنال دست یافتنی است .