Xsignal ایکسیگنال ; آموزش بورس,آموزش تحلیل تکنیکال,آموزش تابلوخوانی بورس,آموزش امواج الیوت

شرایط و ضوابط

لازمه خرید , عضویت , تبادل نظر و هر گونه فعالیت دیگری در پایگاه های مجازی اینترنتی , آگاهی از قوانین آن ها و احترام و رعایت آن قوانین است . لذا توصیه می شود  قبل از استفاده از مطالب ایکسیگنال و یا خرید از وب سایت , شرایط و ضوابط و قوانین را مطالعه بفرمایید :

۱ – تحلیل هایی که در وب سایت ایکسیگنال انجام می گردند و در وبسایت بارگزاری شده و یا فایل دانلود آن ها در ایکسیگنال قرار داده می شوند , تنها جهت راهنمایی کاربران بوده و فقط  احتمالات قوی هستند و ایکسیگنال هیچگونه مسولیتی در مورد به وقوع پیوستن تحلیل ها و پیش بینی ها  ندارد . لذا عواقب سود و زیان ناشی از معامله بر مبنای تحلیل های ایکسیگنال بعهده کاربران است و مسولیتی در این زمینه متوجه ایکسیگنال نیست.

۲ – کاربران اجازه ندارند فایل هایی که برای دانلود در ایکسیگنال قرار می گیرند را برای استفاده در وب سایت های دیگر بارگزاری کرده و از آن ها در شبکه های اجتماعی استفاده نمایند .

۳ – کپی برداری از تحلیل ها جهت استفاده در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر و تلگرام و غیره و همچنین وب سایت ها مجاز نیست .

۴ – چنانچه کابران کالاهای منقول نظیر کتاب و یا سی دی , دی وی دی , فلش و سایر اقلام آموزشی ثبت سفارش نمایند تلاش می شود در سریع ترین زمان ممکن کالا برای کاربر ارسال گردد که حداکثر زمان ارسال سفارش ۷ روز کاری خواهد بود .

۵ – کالاها بصورت کاملا سالم تحویل شرکت پست خواهند شد و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می شوند و بیمه هستند با این حال کالاهای ارسال شده در صورت داشتن عیوب ظاهری و شکستگی و یا نرم افزاری تعویض خواهند شد .

تبصره ۵-۱ : کالاهای ارسال شده قابل استرداد نیستند و در صورت معیوب بودن , ایکسیگنال آن ها را با کالای مشابه جایگزین خواهد کرد . تنها در صورتی وجه کالا مسترد خواهد شد که کالای مشابه موجود نباشد . در اینصورت پس از محرز شدن معیوب بودن ذاتی کالا و ناموجود بودن کالای جایگزین , پس از اخذ شماره حساب مشتری , مبلغ پرداخت شده توسط وی در کمتر از ۴۸ ساعت به حساب ایشان واریز خواهد شد .

تبصره ۵-۲ : کاربران اجازه ندارند محتویات کالاهای ارسالی نظیر کلیپ ها و فیلم های آموزشی را جهت بارگزاری در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی استفاده نمایند .

۶ – مشتریان موظفند در صورتی که پس از دریافت کالا متوجه عیوب ظاهری یا شکستگی و یا نرم افزاری در کالا شدند در کمتر از ۲۴ ساعت به ایکسیگنال اطلاع دهند تا نسبت به تعویض آن ها اقدام شود . پس از دریافت کالا در صورت محرز شدن معیوب بودن ذاتی کالا , ایکسیگنال کالای جایگزین با همان مشخصات را برای مشتری ارسال خواهد کرد .

سلب مسئولیت

۱ – وب سایت ایکسیگنال هیچ منفعتی در سود بدست آمده حاصل از استفاده کاربران و بازدیدکنندگان و اعضا وب سایت از تحلیل ها و مطالب و اخبار منتشر شده در وب سایت ندارد , همچنین ایکسیگنال هیچ گونه مسئولیتی هم در قبال ضرر و زیان ناشی از استفاده ی کاربران و بازدیدکنندگان و اعضا وب سایت از تحلیل ها , مطالب و یا اخباری که در این وب سایت قرار می گیرد ندارد و شخص حقیقی و یا حقوقی استفاده کننده از تحلیل ها و مطالب و اخبار وب سایت , شخصا عهده دار مسئولیت و عواقب ناشی از استفاده از تحلیل ها و مطالب و اخبار وب سایت است .

۲ – ایکسیگنال به هیچ عنوان ضمانت نکرده و نمی کند و نخواهد کرد که تحلیل ها و مطالب و اخبار و سایر اطلاعاتی که در وب سایت قرار گرفته است ، دقیق، کامل، به روز و یا بدون خطا و اشتباه است .

۳ – همچنین ایکسیگنال هیچ تضمینی نمی کند که مطالب آموزشی و کلیپ ویدیوهای آموزشی قرار گرفته در وب سایت , کامل و بدون خطا و یا بدون اشتباه است .